Włoski dla początkujących
i zaawansowanych

O mnie

Katarzyna Brol

Włoski aktywnie

Ciao! Nazywam się Kasia, a język włoski to moja pasja. Z wykształcenia jestem filologiem języka włoskiego, ale moja przygoda z tym pięknym językiem rozpoczęła się na długo przed studiami.

Już po pierwszych kilku lekcjach wiedziałam, że język włoskim stanie się moim sposobem na życie. Doświadczenie zdobywałam, ucząc w szkole językowej i udzielając lekcji prywatnych. Nauczanie włoskiego przynosi mi wiele radości i satysfakcji.

Częste podróże po różnych zakątkach Italii spowodowały, że zakochałam się w tym kraju, jego języku, mieszkańcach i kulturze. Bardzo zależy mi, by moi uczniowie również poczuli tę fascynację. Uczę w sposób aktywny i spersonalizowany. Dzięki temu, lekcje są ciekawe, angażujące, dopasowane do indywidualnych zainteresowań, poziomu zaawansowania oraz zamierzonego celu. Priorytetem jest dla mnie to, by uczeń jak najszybciej zaczął swobodnie mówić po włosku. Opracowując materiały, sięgam do różnych źródeł: książek, filmów, dokumentów, podcastów czy artykułów na blogach. Zadbam o wszystko – nie musisz kupować żadnych książek. 

Zapraszam na lekcje online w domowym zaciszu – koniecznie przy dobrej, włoskiej kawie.

Ci vediamo!